Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty

ssl_security.jpg

Szybki kontakt

+48 517 947 057

info@zielarnia24.pl

Czynne Pn-Pt
8:00-16:00

Dane do przelewu

 

FLOS Marta Krynicka Orzech

ul. Matejki 18, 35 -064 Rzeszów

Idea Bank 81 1950 0001 2006 0125 1618 0002

Dostawa

 koszty_dostawy_2[1].jpg

dostawa_eu2_1a.jpg 

 

Internetowy sklep zielarski

 

Sprzedajemy najlepsze na rynku preparaty ziołowe. Znajdą tu Państwo suplementy diety wspomagające dietę, mające na celu obniżenie poziomu cholesterolu, jak i szeroką gamę herbatek odchudzających, oczyszczających a także uspokajających.

Jako internetowa zielarnia Rzeszów prowadzimy sprzedaż naturalnych kosmetyków, ziół i suplementów diety.

Nasza zielarnia internetowa Lawenda posiada duży wybór naturalnych suplementów diety przeznaczonych dla klientów o różnych potrzebach oraz oczekiwaniach. Nasze kawy, herbaty, kosmetyki, syropy, zioła i leki ziołowe z pewnością wpłyną na poprawę Waszego samopoczucia.

Kawy

"Wśród wszystkich luksusów stołu kawa wydaje się jednym z najbardziej wartościowych. Wzbudza wesołość bez upojenia i powoduje przypływ dobrego ducha, przy okazji nigdy nie wiążąc się później ze smutkiem, otępieniem i osłabieniem".

Ben Franklin

Niezwykłym aromatem i właściwościami kawa fascynuje nas odkąd pojawiła się w Europie w XVI wieku. Orzeźwia, pobudza i przyspiesza przemianę materii i stanowi źródło antyoksydantów. Napar sporządzany ze zmielonych prażonych ziaren kawy stanowi niezbędny element spotkań towarzyskich, budzi nas rano i wspiera w chwilach zmęczenia. I jak tu nie kochać kawy ???

Jednak nie zawsze kawa nam służy, dlatego w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć również kawy zbożowe – żołędziówkę, kawę z tobinamburu lub z cykorii.

1 2